Yetkilendirilmiş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu

Neden Biz?

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

ADR hükümlerince tehlikeli maddelerle iş yapan her işletme; 19/04/2017 tarih ve 30043 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Tebliğ’in, işletmelerin sorumlulukları ve yükümlülükleri başlıklı 27 inci maddesinin birinci fıkrasında yapılan değişiklikle,  en az bir adet TMGD istihdam etmeleri veya İdarece yetkilendirilen tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşlarından (TMGDK) hizmet alma zorunluluğu getirilmiştir. Bu kapsamda; Bakanlıkça hazırlanan, U-Net sistemi üzerinde; Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi bulunan firmalar ile, TMGD  karşılıklı anlaşma işlemleri yapılmaktadır.

Firmanızın çalışmalarının aksamaması ve cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalmaması için, durumun aciliyet ve önem arz ettiğini saygılarımızla belirtmek isteriz. Tebliğ kapsamında kalan işletmelerin, kamu kurum ve kuruluşlarının TMGD istihdam etme veya hizmet alma  sürecinde sorun yaşamaması için gerekli hazırlıkların ve çalışmaların zamanında yapılması önem arz etmektedir.

Gebze TMGD Danışmanlık olarak, konu hakkında her türlü yardım ve desteğimiz ile yanınızda olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız.

Hemen İletişime Geç

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize Ulaşın


BİZE ULAŞIN

0262 606 0679

Hemen teklif almak için tıklayınız