GEBZE TMGD DANIŞMANLIK

Tehlikeli Maddelerin Uluslararası Taşınmasına Yönelik Avrupa Sözleşmelerinin ülkemiz de yürürlüğe girmesi ile birlikte yeni bir oluşumla Gebze TMGD Danışmanlık olarak hizmet vermeye başlamıştır. Sektörün de kurulmuş olan ilk firmasıdır. Referanslarımız gerekli güveni vermektedir.

Firmamızı diğer temsilci kuruluşlardan ayıran en önemli özelliği firma yetkililerinin konularında uzman olmaları kimya sektöründe 12 yılı aşkın bilfiil çalışarak hizmet vermiş bulunmalarıdır. Hizmet taleplerinde ise teknoloji transferinden, eğitimine kadar her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.

Sizlere hizmet vermeye hazır olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

Bu çerçevede misyonumuz; tehlikeli maddelerin taşınmasına yönelik ADR (Tehlikeli Maddelerin Uluslararası Karayoluyla Taşınması Hakkında Avrupa Sözleşmesi) başta olmak üzere, söz konusu sözleşmelerin zorunluluklarına uymakla yükümlü firmalara; danışmanlık, eğitim, belgelendirme gibi hizmetlerimiz arasına kattığımız temel konularda, müşterilerimizin taleplerini yüksek verimlilik ile eksiksiz karşılamaktır.

0
TMGD DANIŞMANLIĞI
0
UZMAN KADRO
0
ADR DANIŞMANLIĞI
0
DÖKMANTASYON

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Hizmetlerimiz daha önce sektördeki firmalara, yöneticilere ve sürücülere yönelik sürdürülmüştür. Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması’nın ülkemizde yürürlüğe girmesi ile birlikte, kurumumuz da yeni bir oluşumla, hizmet yelpazesini genişletmiştir.
 

VİZYONUMUZ

Hem eğitim hem de danışmanlık boyutunda ülkemize olumlu katkılarda bulunarak, ülke insanının değerini ve becerilerini artırmak adına, insan haklarına saygılı, iş ahlakını ön planda tutan, güvenilir ve her biri konusunda tam anlamıyla uzman çalışanlarımızla hizmet vermek.

MİSYONUMUZ

İnsanın ve doğanın değerli olduğu bir dünyaya katkıda bulunmak. Ahlak ve insani değerlerin, kazanç ve başarının önünde olduğu iş hayatının varlığını oluşturmak. İşletmelerin tehlikeli madde güvenliği konusunda ihtiyaçlarını tespit etmek ve çözüm önerileri sunmaktır.